çalışmalarımız

Canpınar Doğal Kaynak Suyu, Sakarya ili, Sapanca İlçesi  ,Erdemli Köyü’de  1.150 metre yükseklikteki  Soğucak Yaylasının Sazlı dere Mevkiinde , iki kaya arasından kendiliğinden Doğal olarak çıkmaktadır.

Canpınar Doğal Kaynak suyu, 1999 yılına kadar Sakarya valiliğinden aldığı Ruhsatla  ‘Soğucak  Yayla suyu’  Adı altında , içme suyu taşıyan tankerlerle  ve o zamanki açık su satan su istasyonlarına ulaştırılarak üretime başlamış olup , 05.08.1999 ‘da Damacana su satış ruhsatını Sağlık Bakanlığından alan ilk  firmalardandır.

Canpınar Doğal Kaynak Suyu,  Avrupa Birliği Uyum yasaları çerçevesinde yapılan, tahliller de ve çok titiz çalışmalar neticesinde  24.11.2007  Tarihinde, Avrupa Normlarına göre  Kaynak Suyu İşletme Ruhsatını alarak,  zaten var olan Kalitesini ise TSE Belgesini , ISO 9001-2008 ve  Avrupa dada geçerli olan ISO 22000- 2005  Kalite Yönetim  ve Gıda Yönetim sistemini kurduğunu ve uyguladığını belgeleriyle tescillemiştir.  

Canpınar Doğal Kaynak suyu,  2000 metre karesi kapalı alan olmak üzere Toplam 5000 metre kare alan üzerine kurulmuştur. Tesislerde şu anda 5 Lt, 10 Lt  pet ve 19 Lt.  Polikarbon damacanaya dolum yapılmaktadır.

Canpınar Doğal Kaynak Suyu ‘ İçerisindeki Minerallerin zenginliği ile Çocukların kemiklerinin gelişimi ,  Yaşlıların kemik erimesine karşı ve içenlerde oluşturduğu damak tadı ve Çay tiryakileri için  aranan içim zevki ile içenlerin takdirini ve beğenisini  kazanmıştır.